YOKOHAMA

Filtruj Wyświetla 1 - 15 z 114 produktów
Sortuj Według
Przeznaczenie
Sezon
Szerokość
Profil
Rozmiar
Producent

Tanie opony Yokohama

Kierowcy używający ogumienia klasy premium chętnie sięgają po opony Yokohama. Sklep internetowy TIRE EXPERT to miejsce, w którym można zamówić najróżniejsze produkty tej japońskiej marki, w tym warianty dostosowane do zróżnicowanych warunków pogodowych. Ogumienie sygnowane znakiem tej firmy to gwarancja satysfakcjonujących osiągów oraz doskonałego panowania nad kołami. Opony Yokohama pozwalają zadbać o bezpieczeństwo zarówno podczas jazdy miejskiej, jak i w przypadku poruszania się po rzadziej uczęszczanych, nierównych drogach. Dostępne w naszym sklepie produkty są znamiennym dowodem na to, że jakość premium nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na propozycje najtańszych opon Yokohama w najpopularniejszych rozmiarach. Warto zaufać renomie japońskiego producenta i sięgnąć po ogumienie o satysfakcjonującej odporności na ścieranie. Firma nie ogranicza swojej działalności jedynie do produktów przeznaczonych do samochodów osobowych. W ofercie można znaleźć również tanie opony Yokohama kompatybilne z pojazdami ciężarowymi, rolniczymi i przemysłowymi. Marka stara się sprostać oczekiwaniom każdego kierowcy, stawiając przede wszystkim na zagwarantowanie komfortowej jazdy. Dzięki japońskiemu ogumieniu nawet dłuższe wyjazdy staną się przyjemnością. W sklepie da się zamówić najtańsze opony Yokohama o doskonałych parametrach, które wpiszą się w potrzeby najbardziej wymagających kierowców.

Dlaczego warto wybrać opony Yokohama?

Ogumienie japońskiego producenta pomaga zadbać o bezpieczną jazdę nawet podczas wyjątkowo niesprzyjających warunków pogodowych. Na specyficzne właściwości opon Yokohama wpłynęło ponad stuletnie doświadczenie marki. Początki jej działalności sięgają roku 1917, a już cztery lata później na rynku ukazały się tak zwane opony kordowe. W pierwszym etapie specjalnością marki były nie tylko produkty motoryzacyjne, ale także gumowe pasy transmisyjne czy węże do zalewania oleju. W 1935 roku z firmą nawiązali współpracę popularni producenci samochodów – Nissan i Toyota. Tworzone dla nich opony Yokohama szybko spotkały się z uznaniem wielu kierowców. Wkrótce japoński koncern zajął się również produkcją części samolotowych oraz opon przeznaczonych do samolotów. Współpracujący z nim specjaliści wciąż starali się doskonalić oferowane ogumienie, korzystając z wielu nowatorskich technologii. Również obecnie Yokohama wykonuje nie tylko opony, ale także sprzęt przeciwpożarowy czy części do budowy rakiet. Oferowane ogumienie jest poddawane wielu testom, które skupiają się przede wszystkim na jego przystosowaniu do różnych warunków pogodowych. Poszczególne modele są sprawdzane w wielu lokalizacjach, aby ocenić, jak radzą sobie zimą, podczas intensywnych opadów i upałów. Precyzyjne testowanie do jeden z ważniejszych atutów, dla których tak wielu kierowców sięga po opony Yokohama. Sklep internetowy TIRE EXPERT wychodzi naprzeciw ich potrzebom, udostępniając szeroki wybór japońskiego ogumienia.

Najtańsze opony Yokohama online

Oferujemy najtańsze opony Yokohama, w tym modele od niedawna dostępne na rynku. Dzięki nam zadbają Państwo o ogumienie najwyższej klasy, które przez dłuższy czas będzie zapewniać komfortową jazdę. Zachęcamy do wyboru tanich opon Yokohama również z uwagi na proekologiczne właściwości. Japoński producent przykłada ogromną wagę do technologii wytwarzania ogumienia, oferując propozycje bez materiałów ropopochodnych. Poszczególne modele pozwalają zmniejszyć zużycie paliwa oraz maksymalne wykorzysta możliwości samochodu. Jeśli zależy Państwu na bardzo dobrej przyczepności do mokrej nawierzchni, znakomitym wyborem będą opony Yokohama. Sklep internetowy TIRE EXPERT gwarantuje darmową wysyłkę przy zamówieniu produktów przeznaczonych do samochodów osobowych. Możemy także sprowadzić opony Yokohama w konkretnym rozmiarze na specjalne życzenie klienta – zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub online. Wszystkie dostępne modele są w 100% oryginalne. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na zamieszczone zdjęcia poglądowe.