UNIROYAL

Filtruj Wyświetla 1 - 15 z 396 produktów
Sortuj Według
Przeznaczenie
Sezon
Szerokość
Profil
Rozmiar
Producent

Wysokiej jakości tanie opony Uniroyal

Wśród ogumienia klasy średniej na szczególną uwagę zasługują opony Uniroyal. Oferujemy produkty tej marki w najróżniejszych rozmiarach, co pozwala dostosować wybrany wariant do konkretnego modelu auta. Asortyment tej firmy znakomicie sprawdza się także w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, zapewniając bezpieczeństwo jazdy. Dzięki najtańszym oponom Uniroyal dostępnym w naszym sklepie z łatwością można zadbać o stabilne prowadzenie pojazdu. Warto zwrócić szczególną uwagę na modele o specyficznej linii bieżnika zaprojektowanej z myślą o poruszaniu się na mokrej nawierzchni. Ogumienie tej marki to dobry wybór również pod kątem ekonomicznej jazdy. Komplet tanich opon Uniroyal pozwoli zadbać o mniejsze zużycie paliwa, co jest szczególnie ważne w przypadku kierowców regularnie pokonujących większe odległości. Ogumienie przeznaczono przede wszystkim do samochodów osobowych, ale użytkownicy innych pojazdów również znajdą coś dla siebie. Dzięki zastosowaniu wielu nowoczesnych technologii nawet najtańsze opony Uniroyal doskonale sprawdzają się podczas intensywnych opadów deszczu. Kluczem do uzyskania odpowiedniej przyczepności do nawierzchni jest specjalnie opracowana linia bieżnika, który zapewnia błyskawiczne odprowadzanie nadmiaru wody. Nic dziwnego, że mieszkańcy terenów o zwiększonej intensywności opadów chętnie sięgają po opony Uniroyal. Sklep internetowy TIRE EXPERT oferuje szeroki wybór tego typu ogumienia, które zapewnia znakomitą przyczepność nawet w najtrudniejszych warunkach.

Opony Uniroyal – najważniejsze zalety

Najnowsze opony Uniroyal są owocem pracy wielu naukowców, których celem było stworzenie ogumienia dostosowanego do jazdy podczas silnych opadów deszczu. Początki firmy sięgają 1877 roku. W pierwszych latach działalności koncern skupiał się na produkcji wyrobów górniczych oraz opon dedykowanych powozom. Istotnym sukcesem było zwycięstwo w prestiżowym wyścigu, które znamiennie potwierdziło wysoką jakość ogumienia. Wkrótce marka zaczęła skupiać się na jak najlepszym przystosowaniu ogumienia do deszczowej aury. Opony Uniroyal zostały skojarzone z przeciwdeszczowymi właściwościami, wspaniale sprawdzając się w niekorzystnych warunkach. Z czasem projektanci współpracujący z marką zaczęli skupiać się nie tylko na optymalnych osiągach ogumienia, ale także na walorach estetycznych. Świetnie odzwierciedla to także najnowsza oferta opon Uniroyal, które doskonale wpisują się w założenia nowoczesnego designu. Dzięki temu z łatwością można je dopasować do estetyki samochodu. W wielu modelach dodatkowym atutem są oryginalne wyżłobienia. Na szczególną uwagę zasługują nowatorskie technologie stosowane w wybranych oponach Uniroyal. Sklep internetowy TIRE EXPERT posiada szeroki wybór tego typu modeli. Warto zwrócić uwagę chociażby na zastosowanie technologii skóry rekina, która znakomicie odprowadza wodę.

Tanie opony Uniroyal w Internecie

Wszystkim amatorom uzyskania jak najlepszej przyczepności do mokrej nawierzchni polecamy opony Uniroyal. Sklep internetowy TIRE EXPERT zapewnia atrakcyjne warunki zakupu, w tym gratisową przesyłkę między innymi w przypadku ogumienia do samochodów osobowych. Dodatkowo gwarantujemy błyskawiczną realizację zlecenia i jesteśmy w stanie sprowadzić na specjalne życzenie klienta tanie opony Uniroyal w poszukiwanym rozmiarze. Dostępne produkty znakomicie odzwierciedlają najważniejsze zalety asortymentu tej marki. Są bardzo wytrzymałe, a specjalnie opracowana mieszanka gum sprawia, że nie trzeba obawiać się szybkiego ścierania. Specyficzna linia bieżnika pozwala zadbać o bezpieczeństwo podczas wyjątkowo ulewnych dni. Oferujemy najtańsze opony Uniroyal również w wersji zimowej, które sprawdzą się na zaśnieżonych trasach. Prezentowane ogumienia to także doskonała propozycja dla kierowców zainteresowanych ekonomiczną jazdą po mieście. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim wyborem profili oraz rozmiarów. Opony marki Uniroyal to najlepszy dowód na to, że bezpieczna jazda nie musi wiązać się z wysokimi kosztami ogumienia.