MICHELIN

Filtruj Wyświetla 1 - 15 z 1011 produktów
Sortuj Według
Przeznaczenie
Sezon
Szerokość
Profil
Rozmiar
Producent

Wysokiej klasy opony Michelin

Wśród zwolenników klasy premium wytrzymałe i tanie opony Michelin są doskonałym wyborem. Oferujemy ogumienie w bardzo atrakcyjnych cenach, które obejmują zarówno najpopularniejsze, jak i rzadziej wybierane modele. Produkty sygnowane nazwą francuskiego koncernu zachwycają wieloma technologicznymi rozwiązaniami. Nawet najtańsze opony Michelin gwarantują wyjątkowy komfort jazdy. To znakomita propozycja dla każdego kierowcy, któremu zależy na uzyskaniu satysfakcjonujących osiągów. Marka od lat kładzie szczególny nacisk na specjalnie skomponowaną mieszankę materiałów, dzięki czemu dostępne produkty wyróżniają się bardzo dobrą trwałością. Zachęcamy do wyboru opon Michelin również pod kątem bezpiecznej jazdy. Oferowane ogumienie świetnie sprawdza się w miejskich warunkach, ale zapewnia stabilne prowadzenie również na rzadziej uczęszczanych, kłopotliwych trasach. Posiadamy bardzo bogaty asortyment tego francuskiego producenta. Można u nas zamówić zarówno opony samochodowe, jak i motocyklowe od Michelin. Sklep internetowy TIRE EXPERT wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów o większych gabarytach. Oferta stanowi wspaniałe odzwierciedlenie różnorodności ogumienia prezentowanej marki. Proponujemy zarówno najpopularniejsze warianty, jak i najtańsze opony Michelin do niestandardowego przeznaczenia.

Jakie zalety posiadają opony Michelin?

Francuski producent ogumienia posiada bardzo bogatą historię, która wpływa na jego zasłużoną renomę. Firma rozpoczęła swoją działalność jeszcze pod koniec XIX wieku – w 1889 roku, z inicjatywy dwóch braci. Szybko zaczęła odnosić pierwsze sukcesy, a jednym z bardziej rozpoznawalnych produktów stały się klinczerowe opony Michelin z możliwością odłączania. Wkrótce w produkcji znalazły się inne nowatorskie projekty, takie jak ogumienie niskociśnieniowe czy modele wyposażone w metalowe zbrojenia. Naukowcy współpracujący z marką nie przestawali zaskakiwać kolejnymi osiągnięciami. Jednym z kluczowych momentów w historii firmy było wynalezienie produktów radialnych. Wkrótce ukazały się również opony Michelin o specjalnie wyprofilowanej, niesymetrycznej linii bieżnika, które zapewniały doskonałe osiągi. Priorytetem dla francuskiego koncertu było i jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Wśród najciekawszych projektów nakierowanych na ten aspekt warto wyszczególnić modele opon Michelin wykonane z elastycznego materiału i mieszanki innych komponentów, które pomagają zadbać o komfort jazdy nawet w przypadku przebicia ogumienia. Prezentowana marka wciąż kojarzy się z szybką, ekonomiczną i przede wszystkim bezpieczną jazdą. Od wielu lat jej symbolem jest sympatyczna postać białego ludzika, która zapewniła firmie zasłużoną rozpoznawalność. W sprzedaży znajdują się najróżniejsze rozmiary opon Michelin. Sklep internetowy TIRE EXPERT udostępnia modele, jakie świetnie wpisują się w politykę marki.

Najtańsze opony Michelin online

Szeroki wybór tanich opon Michelin to najlepszy dowód na to, że produkty z wyższej półki nie muszą być kosztowne. Posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę, a dodatkowo jesteśmy w stanie sprowadzić konkretny model na specjalne życzenie klienta. W sprzedaży znajdują się także propozycje dedykowane pojazdom o specjalnym przeznaczeniu, w tym między innymi tanie opony Michelin przemysłowe. W przypadku ogumienia dedykowanemu samochodom osobowym i jednośladowcom pokrywamy koszty wysyłki. Zapewniamy również błyskawiczną realizację zlecenia, które zostanie dostarczone w przeciągu 24 godzin. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami dostępnego ogumienia. Można u nas zamówić również terenowe opony Michelin. Sklep internetowy TIRE EXPERT wychodzi także naprzeciw oczekiwaniom kierowców, którym zależy na sezonowym ogumieniu. W sprzedaży posiadamy zarówno zimowe, jak i letnie propozycje francuskiego koncernu, które cieszą się na rynku zasłużoną renomą. Opony Michelin doskonale sprawdzają się nawet w problematycznych warunkach jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą.