DUNLOP

Filtruj Wyświetla 1 - 15 z 354 produktów
Sortuj Według
Przeznaczenie
Sezon
Szerokość
Profil
Rozmiar
Producent

Najtańsze opony Dunlop

Firma Dunlop to jeden z niekwestionowanych liderów w produkcji opon najwyższej klasy. Ogumienie sygnowane tą marką jest kwintesencją komfortu jazdy i bezpieczeństwa, jednocześnie zapewniając satysfakcjonujące osiągi. Nic dziwnego, że opony Dunlop cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród najbardziej wymagających kierowców, którym zależy na czerpaniu przyjemności z prowadzenia auta. Obecnie w sprzedaży znajdują się propozycje dedykowane różnym typom pojazdów, w tym także jednośladom. Producent wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób poszukujących ogumienia sezonowego, czego dowodem jest szeroka oferta typowo letnich i zimowych wariantów. Oprócz tego można zdecydować się także na nieklasyfikowane sezonowo opony Dunlop. Sklep internetowy TIRE EXPERT to miejsce, w którym znajdą Państwo bogaty wybór ogumienia sygnowanego tą marką. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne warunki zakupu – zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi zaletami opon tej brytyjskiej firmy.

Dlaczego warto wybrać opony Dunlop?

Marka Dunlop może pochwalić się bardzo bogatą historią, a początki jej działalności sięgają końca XIX wieku. W 1888 roku John Boyd Dunlop stworzył pierwsze pneumatyczne opony do rowerów. Nowoczesne ogumienie powoli zyskało popularność wśród cyklistów, którzy zwracali uwagę na doskonałe osiągi. Niemałą rolę w jego rozpowszechnieniu odegrał sportowiec Willie Hume, wyznając, że dzięki oponom Dunlop udało mu się zwyciężyć we wszystkich kolarskich wyścigach. Amatorzy sportów rowerowych szybko podchwycili tę informację, co poskutkowało znacznym zwiększeniem sprzedaży. W efekcie produkcja ogumienia została zintensyfikowana, a brytyjska marka otwierała swoje filie nie tylko w Europie, ale także w USA i w Australii. W XX wieku opony Dunlop były już dostępne także dla samochodów, szybko zyskując zainteresowanie wśród kierowców. Marka wciąż pozostawała silnie związana z rynkiem sportowym, a sygnowane nią ogumienie cieszyło się zasłużonym uznaniem wśród rajdowców. Głównym atutem jej działalność było opracowywanie nowatorskich technologii, dzięki którym wprowadzono na rynek tanie opony Dunlop o niestandardowych właściwościach. Naukowcy współpracujący z tą marką od zawsze zwracali szczególną uwagę na przystosowanie ogumienia do różnych warunków pogodowych. Owocem ich pracy stało się odkrycie tak zwanego aquaplaningu, który bezpośrednio wpływał na utratę przyczepności do mokrej jezdni. Dzięki temu wkrótce ruszyła produkcja dostępnych dla każdego, tanich opon Dunlop wyróżniających się nowoczesnym bieżnikiem. Specjalnie opracowana linia ogumienia gwarantowała efektywne odprowadzanie wody, stając się prawdziwą innowacją na rynku. Warto podkreślić, że również obecnie asortyment sygnowany tą marką stanowi gwarancję doskonałej przyczepności do podłoża, nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Opony Dunlop w sklepie internetowym TIRE EXPERT także charakteryzują się specjalnie opracowaną linią bieżnika. Odpowiednio rozłożone rowki i nacięcia zapewniają skuteczne odprowadzanie nawet dużych ilości wody.

Tanie opony Dunlop online

W naszym sklepie oferujemy najtańsze opony Dunlop przystosowane do różnych typów pojazdów. Można zamówić między innymi ogumienie motocyklowe oraz przeznaczone do pojazdów dostawczych. Bardzo bogaty wybór obejmuje przede wszystkim tanie opony Dunlop do samochodów osobowych. Proponujemy ogumienie wyprodukowane z wykorzystaniem nowatorskich technologii, które wpływają na bezpieczeństwo jazdy podczas deszczu. W szerokiej ofercie znajdują się najtańsze opony Dunlop dostosowane do wyjątkowo trudnych warunków atmosferycznych. Gwarantują doskonałą przyczepność, dzięki czemu pozwalają poruszać się po problematycznych trasach. Udostępniamy najnowsze modele objęte 24-miesięczną gwarancją. Mogą Państwo zamówić u nas najtańsze opony Dunlop bez kosztów wysyłki – modele osobowe, dostawcze i motocyklowe przesyłamy gratis w przeciągu 24 godzin. Udowadniamy, że jakość premium nie musi wiązać się z wysokimi cenami. Poza wspomnianymi właściwościami, kilku calowa powierzchnia styku to jeden z ważniejszych atutów, jaki posiadają opony Dunlop. Sklep internetowy TIRE EXPERT to miejsce, w którym szybko zamówią Państwo markowe ogumienie łączące w sobie komfort i bezpieczeństwo jazdy – zapraszamy do skorzystania z oferty!