DĘBICA

Filtruj Wyświetla 1 - 15 z 235 produktów
Sortuj Według
Przeznaczenie
Sezon
Szerokość
Profil
Rozmiar
Producent

Tanie opony Dębica online

Wśród producentów ogumienia ekonomicznej klasy na szczególną uwagę zasługuje polska marka Dębica. W jej ofercie znajdą Państwo propozycje dedykowane głównie samochodom osobowym, ale nie tylko. Marka specjalizuje się także w produkcji ogumienia pojazdów ciężarowych, dostawczych, rolniczych i przemysłowych. W naszym sklepie udostępniamy najtańsze opony Dębica przeznaczone zarówno do kół o najczęściej spotykanych parametrach, jak i tych o nietypowych gabarytach. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem konkretnych modeli, który pomoże dopasować odpowiedni wariant do używanego pojazdu. W sprzedaży znajdują się tanie opony Dębica dostosowane do wszelkich warunków atmosferycznych. W zależności od indywidualnych oczekiwań mogą Państwo zdecydować się na warianty letnie lub zimowe, ale posiadamy również w ofercie modele wielosezonowe. Ogumienie tej marki gwarantuje dość dobrą przyczepność do nawierzchni. Osobom, którym zależy na jak najlepszym dostosowaniu opon Dębica do jezdni pokrytej śniegiem polecamy bogaty wybór typowo zimowych produktów. Zapewniają one zwiększoną przyczepność do mokrej nawierzchni przy jednoczesnym zmniejszeniu drogi hamowania. Proponujemy wyłącznie nowe, oryginalne opony Dębica. Sklep internetowy TIRE EXPERT to miejsce, w którym zamówią Państwo ogumienie tej marki emitujące stosunkowo niewielki hałas, produkowane zgodnie z zasadami ekologii.

Opony Dębica – marka o wieloletniej tradycji

Niektóre firmy w pełni zasługują na miano kultowych, ponieważ od wielu lat podbijają serca kolejnych klientów. Do tego grona można zaliczyć również prezentowaną markę – najtańsze opony Dębica są jednocześnie wytrzymałe, a dzięki odpowiednio zaprojektowanej linii bieżnika zapewniają optymalną przyczepność. Za początek działalności marki uznaje się rok 1937, w którym została powołana do życia Fabryka Gum Jezdnych w Dębicy. Dwa lata później na rynku pojawiły się pierwsze modele ogumienia produkowane na bazie licencji General Tire and Rubber Company. Po wielu historycznych zawirowaniach zakład został upaństwowiony w 1949 roku, a początki jego prywatyzacji rozpoczęły się 1991 r. Opony Dębica produkuje się pod obecnie znanym szyldem od 1993 roku. Dwa lata później amerykański gigant Goodyear zdecydował się na objęcie większej części pakietu akcji Firmy Oponiarskiej Dębica Spółka Akcyjna. Warto podkreślić, że w Europie fabryka w Dębicy jest aktualnie największym zakładem Goodyeara produkującymi ogumienie. Kierowcy cenią sobie wieloletnią historię marki, darząc ją zasłużonym zaufaniem. Nawet komplet najtańszych opon Dębica jest dobrym wyborem pod kątem komfortu prowadzenia samochodu oraz bezpieczeństwa jazdy. Fabryka działa przy współpracy z doświadczonymi projektantami ogumienia, którzy stawiają na sprawdzone rozwiązania. Dzięki temu tanie opony Dębica nie zawodzą na trasie, a przede wszystkim spełniają oczekiwania wymagających kierowców.

Najtańsze opony Dębica – sklep internetowy

Jeśli chcą Państwo kupić oryginalne opony Dębica, sklep internetowy TIRE EXPERT stanowi doskonały wybór. Sprzedawane u nas produkty są objęte 24-miesięczną gwarancją, która dodatkowo poświadcza ich wysoką jakość. Zachęcamy do zakupu tanich opon Dębica każdego, komu zależy na dobrej wytrzymałości ogumienia. W ofercie posiadamy najróżniejsze warianty dedykowane samochodom osobowym, jakie dostarczamy na adres klienta bez kosztów wysyłki. Zapraszamy do kontaktu, jeśli nie znaleźli Państwo odpowiednich modeli opon Dębica – sklep internetowy TIRE EXPERT może sprowadzić na życzenie klienta ogumienie przystosowane do wybranego pojazdu. Produkty zamówione do godziny 14:00 przywozimy na drugi dzień (dotyczy zamówień składanych i realizowanych w dniach roboczych). Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami poglądowymi poszczególnych modeli ogumienia. Proponujemy opony Dębica w różnych odsłonach, co pozwala idealnie dopasować konkretny model do indywidualnych oczekiwań. Chętnie odpowiemy na dodatkowe pytania – zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub online.