BRIDGESTONE

Filtruj Wyświetla 1 - 15 z 668 produktów
Sortuj Według
Przeznaczenie
Sezon
Szerokość
Profil
Rozmiar
Producent

Opony Bridgestone online

Wysokiej jakości opony Bridgestone cieszą się ogromną popularnością wśród kierowców, dla których ważne jest nie tylko bezpieczeństwo jazdy, ale także troska o środowisko. Marka zwraca szczególną uwagę na ekologiczne rozwiązania, wdrażając nowatorskie procesy produkcji. W naszym sklepie zamówią Państwo tanie opony Bridgestone kompatybilne z najróżniejszymi modelami pojazdów. Staramy się sprostać oczekiwaniom każdego klienta, czego dowodem jest bardzo szeroki wachlarz asortymentu. Oferta usatysfakcjonuje właścicieli pojazdów o większych gabarytach, w tym samochodów ciężarowych i dostawczych. Zachęcamy również do zwrócenia uwagi na bogaty wybór tanich opon motocyklowych od Bridgestone. Niezależnie od przeznaczenia, ogumienie sygnowane tą marką zachwyca wytrzymałością i odpornością na zużycie. Firma od lat udostępnia produkty klasy premium, które wpisują się w preferencje najbardziej wymagających kierowców. Asortyment jest produkowany z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, jakie pozwalają zadbać o ekologiczny aspekt opon Bridgestone. Sklep internetowy TIRE EXPERT to miejsce, w którym kupią Państwo najróżniejsze modele tego markowego ogumienia. Warto zaufać japońskiej marce, cieszącej się zasłużoną renomą również wśród rajdowców. Obecnie to największy koncern na świecie zajmujący się produkcją ogumienia. U nas znajdą Państwo w 100% oryginalne, najtańsze opony Bridgestone – zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Tanie opony Bridgestone klasy premium

Przez wiele lat swojej działalności ten japoński koncern otrzymał bardzo dużo wyróżnień, znacznie wyprzedzając konkurencję w testach ogumienia. Opony Bridgestone po raz pierwszy pojawiły się na rynku na początku lat ‘30 XX wieku. Co ciekawe, jeszcze dziesięć lat wcześniej firma specjalizowała się głównie w produkcji obuwia japońskiego. Asortyment często wzbogacano o różne wyroby gumowe, takie jak pasy klinowe czy węże. Historycznym wydarzeniem okazało się wdrożenie do produkcji radialnych opon Bridgestone – modeli całostalowych dedykowanych pojazdom ciężarowym. Dwa lata później, w 1964 roku, radialne ogumienie zostało wyprodukowane także dla pojazdów osobowych. Ochrona środowiska szybko stała się priorytetem dla japońskiego koncernu, który w 1970 roku zaczął wdrażać technologię ponownego wykorzystywania zużytych opon, przerabiając je między innymi na paliwo. Z biegiem czasu naukowcy współpracujący z tą marką prezentowali kolejne owoce swojej pracy, na przykład w postaci bezkolcowych opon zimowych czy opracowania specjalnej mieszanki do tworzenia mocnego ogumienia zimowego. Obecnie nawet najtańsze opony Bridgestone zapewniają bardzo dobrą przyczepność do powierzchni, pozwalając zadbać o bezpieczeństwo jazdy. Warto wspomnieć o uznaniu dla marki również wśród rajdowców. Japoński producent ma na swoim koncie współpracę z organizatorami Mistrzostw Świata Formuły 1, dostarczając ogumienie na to prestiżowe wydarzenie.

Opony Bridgestone w atrakcyjnych cenach

Polscy kierowcy chętnie sięgają po opony Bridgestone – sklep internetowy TIRE EXPERT zaprasza do zapoznania się z najnowszymi modelami japońskiego koncernu. Ich atutem jest między innymi cicha praca, która wyróżnia je na tle ogumienia gorszej jakości. Nie sposób nie wspomnieć o bezpieczeństwie jazdy – nawet komplety najtańszych opon Bridgestone zapewniają szybkie odprowadzanie wody, minimalizując ryzyko poślizgu. Producent wie, jak zadbać o komfort prowadzenia samochodu w bardzo trudnych warunkach. Dowodem na potwierdzenie tej tezy są zimowe, tanie opony Bridgestone, które ułatwiają poruszanie się po trasach pokrytych śniegiem i błotem. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – bez kosztów wysyłki przesyłamy motocyklowe oraz osobowe opony Bridgestone. Sklep internetowy TIRE EXPERT może także na specjalne życzenie klienta sprowadzić poszukiwane przez niego modele, gwarantując atrakcyjne warunki zakupu. Warto dołączyć do grona usatysfakcjonowanych kierowców, którzy od lat wybierają ogumienie sygnowane tą marką – rocznie koncern sprzedaje nawet do 20 milionów opon!