Tanie opony budowlane

Filtruj Wyświetla 1 - 15 z 101 produktów
Sortuj Według
Przeznaczenie
Sezon
Szerokość
Profil
Rozmiar
Producent

W TIRE EXPERT znajdziesz najróżniejsze opony budowlane, które uda się dopasować do wielu typów pojazdów. Nasza oferta spełni oczekiwania osób zainteresowanych zakupem ogumienia przeznaczonego do prac przemysłowo-budowlanych. Zapewniamy profesjonalne wsparcie w wyborze właściwych modeli. Można u nas znaleźć najtańsze opony budowlane cenionych marek, które od lat cieszą się zasłużoną renomą nie tylko na polskim rynku. Staramy się regularnie wprowadzać do asortymentu nowe modele, kierując się potrzebami naszych klientów. Poszczególne propozycje doskonale sprawdzą się między innymi w wielkogabarytowych sprzętach, takich jak koparki, równiarki, ładowarki czy walce. Z łatwością da się dopasować opony budowlane pod kątem specyfiki prowadzonych prac. Wiemy, jak ważna dla każdego klienta jest wysoka jakość ogumienia, dlatego udostępniamy modele od sprawdzonych producentów, takich jak MAXAM, Petlas, Michelin czy Goodyear. Nasze produkty różnią się konkretną szerokością, parametrami profilu oraz rozmiarem, co pozwala dostosować ogumienie do wielu pojazdów o charakterze budowlano-przemysłowym. Jeśli nie znaleźliście poszukiwanego modelu, chętnie sprowadzimy go do sklepu z oponami. Nawet w przypadku zamówienia realizowanego na specjalne życzenie klienta, zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki zakupu. Dzięki tanim oponom budowlanym wysokiej jakości można zadbać o bezpieczeństwo podczas kierowania pojazdami specjalnego przeznaczenia. Niskie ceny mogą iść w parze z wyjątkową trwałością i wytrzymałością – zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Tanie opony budowlane

W naszym sklepie znajdują się opony budowlane przystosowane do poruszania się po różnych typach nawierzchni. Wybrane modele będą doskonałym wyborem z myślą o terenach magazynowych lub bardziej problematycznej, nierównej nawierzchni. Chętnie podpowiemy, w jaki sposób należy dobrać ogumienie do warunków panujących na placu budowy lub w przestrzeni przemysłowej. Dzięki najtańszym oponom budowlanym dostępnym w TIRE EXPERT można zadbać o komfortowe kierowanie wielkogabarytową maszyną. Zachęcamy do przyjrzenia się bardziej szczegółowym parametrom, które ułatwią dokonanie prawidłowego wyboru. Oferowane ogumienie różni się pod kątem:

  • specyfiki bieżnika,
  • średnicy,
  • szerokości,
  • zewnętrznego hałasu (wartość mierzona w decybelach),
  • stopnia przyczepności do nawierzchni,
  • oporów toczenia.

Propozycje poszczególnych marek, takich jak Deestone czy Kabat cechują się wysoką odpornością na uszkodzenia. Dzięki temu przez dłuższy czas sprawdzają się w swojej roli, nawet w przypadku pracy w ekstremalnych warunkach. Chętnie podpowiemy, jak wybrać właściwy rodzaj ogumienia, aby zminimalizować koszty eksploatacji wybranego pojazdu budowlano-przemysłowego. Tanie opony budowlane mogą być dostosowane do najróżniejszych warunków atmosferycznych. W naszym sklepie znajduje się wiele modeli o uniwersalnym charakterze, które sprawdzą się o każdej porze roku.

Najtańsze opony budowlane online

Sklep internetowy TIRE EXPERT wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą zamówić komplet opon budowlanych na atrakcyjnych warunkach finansowych. Gwarantujemy bardzo korzystne opcje zakupu. Ogumienie dedykowane pojazdom budowlano-przemysłowym wysyłamy w paletach – każda z nich mieści dwie sztuki opon, a koszt wysyłki wynosi 189 zł. Priorytetem jest dla nas dokładne zabezpieczenie zamówionego towaru, dlatego nasi klienci nie muszą obawiać się uszkodzenia ogumienia podczas transportu. Dostępne produkty są objęte gwarancją na 24 miesiące. Zawsze staramy się zrealizować zamówienie w możliwie najszybszym terminie, także w przypadku ogumienia sprowadzanego na specjalne zamówienie klienta. W TIRE EXPERT znajdują się tanie opony budowlane najlepszych marek. Zapraszamy do zapoznania się z szerokim wyborem modeli takich producentów, jak na przykład Camso, Petlas, Solideal, Mitas, Trelleborg czy Cropkingg. W ofercie są dostępne ogumienia marek, które specjalizują się w produkcji opon wyłącznie do pojazdów budowlano-przemysłowych.